online full film izle

Aman Tanrım 1 izle

2
( Yüksek Kalite ) Tek Part indirYorum yap38 izlenme

FILM BILGILERI

BENZER FILMLER
Çelik Adam filmi full HD izle
0 izlenme
Çelik Adam filmi full HD

Süper kahramanlar arasında en çok tanınan ve en çok saygı gören Superman”dir. Clark Kent / Kal-El (Henry Cavill) hayal edilemeyecek güçlere sahip olduğu için kendisini yabancılaşmış hisseden yirmili yaşlarında bir gazetecidir. Yıllar once gelişmiş gezegen Krypton”dan Dünya”ya getirilmiş olan Clark sürekli kendisine “Niçin buradayım?” sorusunu sormaktadır. Üvey anne babası Martha ve Jonathan Kent”in değerlerine göre büyütülmüş olan Clark kısa süre içinde süper yeteneklere sahip olmanın çok zor kararlar almak anlamına geldiğini fark eder. Dünya tam da dengeye ve istikrara ihtiyaç duyarken, saldırıya uğrar. Clark”ın yetenekleri barışı sağlamak için mi yoksa sonunda bölmek ve fethetmek için mi kullanılacak? Clark sadece dünyanın son umut ışığı olmak için değil aynı zamanda sevdiklerini korumak için de Superman olmuş olmalı.

Oyuncular : Henry Cavill, Amy Adams, Michael Shannon
Yönetmen : Zack Snyder
Çelik Adam filmi türkçe dublaj izle
Çelik Adam filmi 720p hd izle,Çelik Adam filmi 720p hd indir,Çelik Adam filmi full HD izle,Çelik Adam filmi donmadan izle,Çelik Adam filmi bedava izle,Çelik Adam filmi tek parça izle
Pinokyo – Pinocchio full hd izle
1 izlenme
Pinokyo – Pinocchio full hd Çocukluğumuzda izlediğimiz bu filmin yeni versiyonunu daha çok seveceksiniz. Büyümüş çocuklar mutlaka izlesin pinokyo yu :)
Oyuncular : Paolo Ruffini, Robert Naylor, Rocco Papaleo
Yönetmen : Enzo D'Alò
Pinokyo - Pinocchio donmadan izle
Ölüm Tepesi türkçe dublaj izle
7 izlenme
Ölüm Tepesi türkçe dublaj

Altı paraşütçü Tazmanya’daki Kanlı Dağ’dan atlar. Fakat aralarından bir tanesi antik bir mağaraya düşer ve yabancıları öldürmekte kararlı doğaüstü yaratıkları uyandırır. Park bekçisi Alex de paraşütçülere katılarak hayatta kalmak için savaş vermeye başlar.

Oyuncular : Danica McKellar, Kenneth Mitchell, Mike Dopud
Yönetmen : Zach Lipovsky
Ölüm Tepesi filmi full HD izle
Ölüm Tepesi türkçe dublaj izle,Ölüm Tepesi bedava izle,Ölüm Tepesi Hd izle,Ölüm Tepesi filmi full izle,Ölüm Tepesi filmini full izle,Ölüm Tepesi filmi full HD izle
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Cumhuriyetimiz kaç yılında kurulmuştur?