facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle

Aşk Kırmızı 2013 full tek part izle | Paylaş

Video az sonra yüklenecektir. ( Tanıtımı Geç » )

Film Telif hakkı dolayısıyla kaldırılmıştır.

Yine de izlemek istiyorsanız

Aşk Kırmızı 2013 full tek parça izle tıklayın

Filmin konusu
: Ferhat ve Zeynep, birlikte çok güzel bir hayat kurmuşlardır. Birbirlerini çok sevmektedirler. Ferhat saygın bir şirkette gelecek vadeden satış temsilcisidir.  Ferhat çalıştığı şirketin organize ettiği bir iş toplantısı için birkaç çalışma arkadaşı ile Antalya’ya uçak ile gidecektir. Zeynep ile evlendiklerinden beri ilk ayrı kalışlarıdır.
Antalya'daki ilk gece, Ferhat, Nazlıgül ile karşılaşırlar. Bu kız, Ferhat'ın uzun yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı ilk aşkıdır. İlk gençliklerinde efsanevi bir aşk yaşamışlar, birbirlerini çok sevmişlerdir. Ancak, Nazlıgül'ün annesinin sevgilisi, aşıkların birbirlerinin izlerini kaybetmesini sağlamıştır.  Ferhat karısını sevmektedir ve karısını aldatmaya hiç niyeti yoktur. Ama şimdi karşısındaki Nazlıgül'dür. Ya da şimdiki adıyla Nazlı. İlk aşkı. 
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 votes, average: 3,75 out of 5)
Loading...Loading...

Oyuncular
: , ,
Yönetmen
:
Yapım
:
Kategori
: Romantik
Etiketler
: , , ,

Aramalar

aşk kırmızı full izle,ask kirmizi tek parca izle,aşk kırmızı full izle tek parça,aşk kırmızı izle tek parça,aşk kırmızı izle,aşk kırmızı film izle full izle tek parça izle,aşk kırmızı full izle tek part,aşk kırmızı full izle tek parça izle,aşk kırmızı tek parca,aşk kırmızı full hd izle

"Aşk Kırmızı 2013 full tek part" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem sayil armina Ekim 16th, 2013 // 09:37

    tüm yapılmış filmler arasında top 10 a girer…


  2. sem vildan erol Mayıs 29th, 2014 // 13:36

    zaman geçirmek için izlenir..


Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.