online full film izle

Fare Şehri izle

1
( Yüksek Kalite )

6 izlenme

FILM BILGILERI

Fare Şehri izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading ... Loading ...Tür: Aile

Yapım:

Yönetmen:

Konu: Fare Şehri izle
Fare Şehri seyret
Konusu Londra caddelerinin altında geçen bu yeni komedide Roddy St. James (Hugh Jackman) adlı şımarık sosyete faresinin öyküsü anlatılır. Kensington semtindeki lüks apartman dairesinde refah içinde bir hayat yaşamaktadır. Ancak mutfak evyesinden “düşük hayatı” temsil eden Sid adlı (Shane Richie) lağım faresinin çıkagelmesiyle düzeni altüst olur. Üstelik bu lağım faresi, lüks yaşamın keyfini sürme sırasının kendisinde olduğuna karar vermiştir. Roddy bu lağım faresinden yakasını kurtarmak için kendince bir plan oluşturur. Sid’in aklını çelerek girdaba dalış yapmaya ikna etmeye çalışır. Böylece davetsiz misafirini yeniden lağımların arasına yollamayı planlamaktadır. Ancak Sid cahildir ama hiç de göründüğü kadar aptal değildir. Planı ters tepince girdaba kapılan Roddy olur ve kanalizasyon borularından sürüklenerek hiç beklemediği bir anda kendisini yeraltındaki fareler şehrinde bulur.

Fare Şehri izle
Fare Şehri seyret

Etiketler: , , ,

Aramalar

fare ehri,fahre şehri izle,fare şehri izle türkçe dublaj full izle,fare şehri türkçe dublaj izle

BENZER FILMLER
Flicka 3 izle
0 izlenme
Flicka 3 Flicka isimli at çiftliğe geldiginde buranın sahibinin kızı Kelly ile aralarında anında bir bağ oluşur. Flicka vahşi evcilleşmeye pek niyeti olmayan bir attır. Kelly’nin annesi tasvip etmemesine rağmen Kelly Flickayı yarışlara hazırlamak ister. Yarış günü yaklaşmaktadır. Fakat onları bekleyen sorunlar Kelly ve Flicka için çetin günlerin habercisidir.
Oyuncular : Kacey Rohl, Lisa Hartman ve Teryl Rothery
Yönetmen : Michael Damian
Büyük balık izle
0 izlenme
Büyük balık William, babası amansız bir hastalık nedeniyle ölüm döşeğinde olduğu için, evine geri döner. Babasını yakından tanımak için, renkli bir kişiliği olan adamın gençliğinde yaşadıklarına dair öyküler toplamaya başlar. Babasının, gençliğinde gezgin bir satıcıyken yaşadıkları bir bulmacanın parçaları gibi yerine oturacak ve anlaşılması güç olan adamın yaşamını en masalsı yönüyle zaferleri ve zaaflarıyla ortaya çıkaracaktır.
Oyuncular : Helena Bonham Carter, Marion Cotillard, Miley Cyrus, Ewan McGregor, Alison Lohman
Yönetmen : Tim Burton
Korsan Selkirk türkçe dublaj izle
0 izlenme
Korsan Selkirk türkçe dublaj Uruguay yapımı, çocuklara yönelik bir animasyon. Alexander Selkirk, define peşinde bir korsandır. Bu kez muhteşem El Manila hazinesini aramaktadır. Elinde bulunan eşsiz harita, her türlü detayı göstermektedir. O bölgede daha önce sayısız gemi kaybolmuştur. Bu nedenle Selkirk, bir grup korsan ile birlik olarak define arayışını sürdürmeye karar verir.
Oyuncular :
Yönetmen : Walter Tournier
Korsan Selkirk Hd izle
Korsan Selkirk full izle,Korsan Selkirk türkçe dublaj izle,Korsan Selkirk 720p hd izle,Korsan Selkirk tek parça izle,Korsan Selkirk filmini full izle,Korsan Selkirk filmi türkçe dublaj izle
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Cumhuriyetimiz kaç yılında kurulmuştur?