online full film izle

Göçebe full tek part izle

0
( Yüksek Kalite ) Tek Part Alternatif PutLocker Tek Part izle indirYorum yap


5 izlenme

FILM BILGILERI

Göçebe full tek part izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading ... Loading ...Tür: Bilimkurgu

Yapım:

Yönetmen:

Oyuncular: , , ,

Konu: Göçebe full tek part izle
Göçebe full tek part seyret
Dünyamız görünmeyen bir düşman tarafından istila edilmişti. İnsanların bedenleri, bu istilacılar için sahiplik yaparken bedenler bir değişikliğe uğramamış gibi görünse de, zihinleri ele geçiriliyordu. Neredeyse herkes teslim olmuştu.
 
Geriye kalan vahşi birkaç insandan biri olan Melanie, yakalandığı zaman sonunun geldiğine inanır. Göçebe, Melanie'nin bedenini alan ruh, yetkililer tarafından bir insan bedeninin içinde yaşarken karşılaşabileceği zorluklar hakkında uyarılmıştır: Baskın duygular, hislerin yoğunluğu, çok canlı olabilen anılar Ama Göçebe'nin beklemediği bir zorluk vardır: Bedeninin önceki sakini zihninden vazgeçmeyi reddeder.
 
Göçebe, Melanie'nin düşüncelerinin derinlerine inerek geri kalan insanların nerde olduğunu öğrenmeye çalışır. Ama Melanie'nin zihninde tek görebildiği, sevdiği adamın, hâlâ saklanan bir insan olan Jared'ın hayalidir. Bedeninin arzularına direnemeyen Göçebe, yakalamak zorunda olduğu bu adama karşı özlem duymaya başlar. Dış güçler, Göçebe ve Melanie'yi, aslında istemeseler de, ortak bir hedefte birleştirir ve birlikte sevdikleri adamı bulmak için tehlikeli ve sonu belli olmayan bir macera için yola koyulurlar..

Göçebe full tek part izle
Göçebe full tek part seyret

Etiketler: , , , ,

Aramalar

göçebe filmini tek pat izle,göçebe tek part izle,Göçebe türkçe dublaj izle tek part,gocebe turkce dublaj tek part

BENZER FILMLER
Riddick filmini full izle
5 izlenme
Riddick filmini full Meşhur Riddick güneşten kavrulmuş ve üzerinde yaşam olmadığı düşünülen bir gezegende ölüme terk edilmiştir. Ancak Riddick kısa bir süre sonra kendisini uzaylı yırtıcılarla savaşırken bulur. Riddick’in kurtulmak için tek şansı acil durum işaretini aktive etmek ve kendisini yakalamak için gezegene hemen gelecek paralı askerleri alarma geçirmektir.Gezegene ulaşan ilk gemi diğerlerinden daha ölümcül ve daha sert olan paralı askerler taşırken, gelen ikinci geminin kaptanı ise Riddick’i daha kişisel bir nedenle arayan biridir. Kimsenin kurtulamayacağı fırtına yaklaşırken, kaptanın avcıları Riddick’in kellesini getirmeden gezegenden ayrılamayacaklardır.
Oyuncular : Vin Diesel, Karl Urban, Katee Sackhoff
Yönetmen : David Twohy
Riddick filmi 720p hd izle
Riddick tek parça izle,Riddick Hd izle,Riddick izle tek parça,Riddick izle hd,Riddick izle full
Dünyanın Son Günleri izle
13 izlenme
Dünyanın Son Günleri 2013. Tüm gezegeni gizemli bir salgın kaplar. İnsanlar hemen ölüme neden olan açık alanlardan korkmaya başlar. Kısa bir sure içinde, dünya nüfusu binaların içinden çıkamaz duruma gelir. Barcelona kaos içine sürüklenirken, Marc kayıp kız arkadaşı Julia’yı bulmak için dışarıya çıkmadan bir yolculuğa başlar.      
Oyuncular : José Coronado, Marta Etura, Quim Gutiérrez
Yönetmen : Àlex Pastor
Dünyanın Son Günleri hd izle,
Dünyanın Son Günleri indir, Dünyanın Son Günleri tek part izle, Dünyanın Son Günleri türkçe dublaj izle, Dünyanın Son Günleri direk izle, Dünyanın Son Günleri türkçe dublaj izle
Jurassic Park türkçe dublaj izle
2 izlenme
Jurassic Park türkçe dublaj Michael Chrichton’ın aynı adlı,çok satan romanından dahi yönetmen Steven Spielberg tarafından sinemaya uyarlanan,bütün zamanların en başarılı yapıtlarından birisi olarak tüm Dünya’da izlenme rekorları kıran olağanüstü bir film.Mağaralarda yapılan kazı çalışmaları sonucunda dinazorların yaşadığı tarih öncesi çağa ait bazı sivrisinek fosilleri bulunur.Milyarder John Hammond öncülüğündeki bilimadamları,son derece ilginç ve karmaşık testler deneyerek bu sivrisinek fosillerindeki kan örneklerini almayı başarırlar.Dinazorların DNA zinciri bir Afrika kurbasıyla birleştirilerek 65 milyon yıl önce yaşamış bu korkunç yaratıklar yeniden yaratılır.Hammond hükümetten kiraladığı bir adada klonladıkları bu vahşi hayvanlar için elektrikli tellerle çevrili bir hayvanat bahçesi kurmuştur.İhtiyar Hammond,bir hafta sonunda Doktor Allen gibi bazı işinde uzman bilimadamlarını Jurassic Park adını verdiği bu hayvanat bahçesini test ettirmek için adaya getirir. Ancak embiryolarını ele geçirmek isteyen biri, güvenlik sistemini devre dışı bırakınca serbest kalan dinazorlar adada dehşet saçmaya başlar…
Oyuncular : Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum
Yönetmen : Steven Spielberg
Jurassic Park filmi tek parça izle
Jurassic Park donmadan izle,Jurassic Park Hd izle,Jurassic Park izle tek parça,Jurassic Park izle donmadan,Jurassic Park izle hd
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Cumhuriyetimiz kaç yılında kurulmuştur?