online full film izle

İpten Dönenler filmini full izle

1
( Yüksek Kalite ) Tek parça 1 Tek parça 2 Tek parça 3 Part 1 Part 2 Part 3 indirYorum yap


2 izlenme

FILM BILGILERI

İpten Dönenler filmini full izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading ... Loading ...Tür: Aksiyon, Fantastik, Korku

Yapım:

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

Konu: İpten Dönenler filmini full izle
İpten Dönenler filmini full seyret
Gizemli bir silahşor olan Aman (Wesley Snipes), oğlunun yaşaması için Tanrı’ya ettiği yeminden dönen bir rahibenin çocuğudur. Bu durum Aman’ın üzerine bir lanet getirmiştir. Öyle ki, onun silahıyla can veren tüm ölüler tekrar dirilmektedir. Bir süre sonra, önceki kurbanlarından acımasız Kansa’nın (Kevin Howarth) başını çektiği bir grup yaşayan ölü (zombi) Aman’ın peşine düşer. Bu amansız mücadelede yanında yer alması için genç bir savaşçıya ihtiyaç vardır. Bu yeni öğrenci de Fabulos’tan (Riley Smith) başkası değildir.

İpten Dönenler filmini full izle
İpten Dönenler filmini full seyret

Etiketler: , , ,

Aramalar

ipten dönenler donmadan izle

BENZER FILMLER
Yıldız Savaşları Bölüm IV: Yeni Bir Umut full tek part izle
0 izlenme
Yıldız Savaşları Bölüm IV: Yeni Bir Umut full tek part  Luke Skywalker (Mark Hammil) amcası ve teyzesiyle tarım işinde uğraşmaktadır. Ne kadar Akademi'ye katılıp "jedi" olmak istese de amcası buna karşı çıkmaktadır. Bu arada şeytani bir imparator galaksiyi ele geçiriyor ve "Ölüm Yıldızı" denilen, gezegenleri yok edebilecek güce sahip olan bir gemi yapıyor. Direnişçilerin başı olan Prenses Leia (Carrie Fisher) bu geminin planlarını ele geçiriyor ve R2-D2 (Kenny Baker)'nun içine koyuyor. Bu planların Obi-Wan Kenobi (Alec Guinness)'ye ulaşması gerekiyor. R2-D2 önce Luke Skywalker'la karşılaşıyor ve birlikte Obi-Wan Kenobi'yi buluyorlar. "Ölüm Yıldızı"nı yok etmek için Han Solo (Harrison Ford) ve Prenses Leia'yla birlikte imparatora savaş açıyorlar.
Oyuncular : Mark Hamill, Carrie Fisher, Alec Guinness
Yönetmen : George Lucas
Yıldız Savaşları Bölüm IV: Yeni Bir Umut izle hd full 720p
Yıldız Savaşları Bölüm IV: Yeni Bir Umut 720p izle hd,Yıldız Savaşları Bölüm IV: Yeni Bir Umut full izle,Yıldız Savaşları Bölüm IV: Yeni Bir Umut bedava izle,Yıldız Savaşları Bölüm IV: Yeni Bir Umut direk izle
Pasifik Savaşı filmini full izle
0 izlenme
Pasifik Savaşı filmini full

Kaiju olarak bilinen ve canavarlardan oluşan bir lejyon denizden yükselmeye başlayınca, milyonlarca insanın ölümüne ve tüm yaşam kaynaklarının tükenmesine neden olan bir savaş başlar. Dev Kaiju’larla savaşmak için özel bir silah icat edilir: Bunlar Jaeger’ler denilen devasa robotlardır. Jaeger’lar zihinleri sinirsel bir köprüye kilitlenen iki pilot tarafından simültane olarak kontrol ediliyorlar.Ancak Jaeger’lar bile acımasız Kaiju’lar karşısında neredeyse savunmasızlardır. Yenilginin eşiğine gelen insanlığı korumaya çalışan güçlerin tek bir seçeneği kalır: geçmişten gelen efsanevi ama eskimiş bir Jaeger’ı kumanda eden iki kahramana (Charlie Hunnam ve Rinko Kikuchi) güvenmek zorundadırlar. Biri eski pilot, diğeri çaylak olan ikili yaklaşan kıyamet karşısında insanlığın son umududur.

Oyuncular : Idris Elba, Charlie Hunnam, Rinko Kikuchi
Yönetmen : Guillermo del Toro
Pasifik Savaşı filmi bedava izle
Pasifik Savaşı filmi bedava izle,Pasifik Savaşı filmi Hd izle,Pasifik Savaşı filmi full izle,Pasifik Savaşı filmini full izle
Arınma Gecesi filmi full HD izle
8 izlenme
Arınma Gecesi filmi full HD Her yıl bir gece, sonuçlarına katlanmadan her türlü suçu işleyebilseydiniz ne yapardınız? Bir ailenin tek bir gecede yaşadıklarını ele alan spekülatif gerilim türündeki Arınma Gecesi (The Purge) filminde dört kişi, tehlikelerle dolu dış dünyan evlerine zorla girdiğinde ne kadar ileri gidecekleri konusunda sınanacaktır.
 
Suçun kol gezdiği ve hapishanelerin dolup taştığı Amerika'da hükümet, her yıl cinayet de dahil her türlü suç eyleminin yasal olmasına 12 saatliğine izin vermektedir.
 
Polis aranamaz. Hastaneler yardıma ara verir. Halkın, kendisini ceza yoluyla düzene koyduğu bir gecedir. Şiddetin ve suçun her yeri sardığı bu gecede bir aile, bir yabancı kapılarını çaldığında kim olacaklarının kararıyla mücadele edecektir.

Yıllık Arınma Gecesi sırasında James Sandin'in (Ethan Hawke) güvenlikli evine davetsiz bir misafir zorla girdiğinde bir aileyi parçalamakla tehdit eden bir dizi olayı başlatır. Şimdi geceyi saklandıkları canavarlara dönüşmeden geçirmek James'e, karısı Mary'ye (Lena Headey) ve çocuklarına bağlıdır. 

James DeMonaco (Assault on Precinct 13 ve The Negotiator'ın yazarı) tarafından yönetilen Arınma Gecesi filminin yapımcısı Blumhouse'dan Jason Blum (Paranormal Activity, Insidious, Sinister), Platinum Dunes’un ortaklarından Michael Bay, Brad Fuller ve Andrew Form (The Amityville Horror, The Texas Chainsaw Massacre) ile Sébastien Kurt Lemercier (Assault on Precinct 13)'dir.
Oyuncular : Lena Headey, Rhys Wakefield, Adelaide Kane
Yönetmen : James DeMonaco
Arınma Gecesi türkçe dublaj izle
Arınma Gecesi full izle,Arınma Gecesi tek parça izle,Arınma Gecesi türkçe dublaj izle,Arınma Gecesi 720p hd izle,Arınma Gecesi Hd izle,Arınma Gecesi filmi türkçe dublaj izle
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Cumhuriyetimiz kaç yılında kurulmuştur?