facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle

Karanlıktakiler filmi full izle | Paylaş

Video az sonra yüklenecektir. ( Tanıtımı Geç » )

Filmin konusu
: Egemen (Erdem Akakçe) 30’lu yaşlarını aşmış, bir reklam ajansında ofis boy olarak çalışan ve ilerleyen yaşına rağmen annesi Gülseren (Meral Çetinkaya) ile aynı evde yaşamak zorunda olan genç bir adamdır. Annesinin zihinsel kararmalarıyla geçen bir hayat Egemen için, evlerinin içine gizlenmiş, belki de sadece onlar için hazırlanmış ufak bir cehennem gibidir. Gülseren içinse hayattaki tek varoluş nedenidir Egemen. Gerisi, kendisini hapsettiği evinde yaşadığı bitmeyen bir huzursuzluk ve tedirgin bir ruhtur. Yanında olmasını istediği tek kişi Egemen’dir. Oğlunun kendisinden ayrılmasına dair en ufak bir düşünce bile bir çılgınlık nöbetine girmesi için yeterlidir. Egemen’in tüm hayatını geçirdiği bu cehennemden uzaklaşarak, rahat nefes alabildiği, normal bir hayata yaklaştığı tek yerse çalıştığı reklam şirketidir. İşi sayesinde dış hayatla bir bağ kurmak az da olsa annesinin karanlık dünyasından uzaklaştırır Egemen’i. Öte yandan patronu Umay’a (Derya Alabora) duyduğu ilgi genç adam için büyük bir açmazdır. Annesinin varlığı bu ilgi önünde koca bir engeldir. Çaresizliği artan Egemen iki kadın arasında sıkışıp kalır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Oyuncular
: , , , ,
Yönetmen
:
Yapım
:
Kategori
: Dram, Gerilim, Korku, Psikolojik
Etiketler
: , , , , , , , , , , , , , , , ,

"Karanlıktakiler filmi full" için 4 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sem ozgen hur Eylül 11th, 2013 // 13:13

  iyi film tavsiye edilir,emeğinize sağlık.


 2. sem derin hasim Kasım 18th, 2013 // 03:24

  film çok güzeldi 10/8 izleyin pişman olmassınız


 3. sem emri neslisah Kasım 18th, 2013 // 03:24

  işyerimde mesaiye kaldığım pazar gecesi işimi bitirdiğim saat 3′te uyumaktan vazgeçip sabahın 5,30 una kadar uyumamama neden olan filmdir…


 4. sem ilsu ediz Kasım 18th, 2013 // 04:24

  beyenmedim diyenlere bakmayın hem komik hem eylenceli güzel bir filim


Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.


Önceki Film >>
Sonraki Film >>