online full film izle

Köyden İndim Şehire filmi full izle

0
( Yüksek Kalite ) Tek Part Alternatif PutLocker Tek Part izle indirYorum yap


10 izlenme

FILM BILGILERI

Köyden İndim Şehire filmi full izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...Tür: Aile, Komedi

Yapım:

Yönetmen:

Oyuncular: , , , , ,

Konu: Köyden İndim Şehire filmi full izle
Köyden İndim Şehire filmi full seyret
Saffet, Himmet, Hayret ve Gayret isimli bu dört kardeş zengin olmak istemektedir. Umutları bir zamanlar gömülmüş olan defineyi bulmak ve aralarında pay etmektir. İstanbul macerasından sonra köylerine dönen kardeşler defineyi kendi tarlalarında bulunca bir anda hayallerine kavuştuklarını düşünürler.Gömülü altını paraya çevirmek amacıyla gittikleri Ankara, Kayserili kardeşler için yeni ve eğlenceli bir maceranın başlangıcı olacaktır.

Köyden İndim Şehire filmi full izle
Köyden İndim Şehire filmi full seyret

Etiketler: , , ,

Aramalar

kyden indim ehire full izle,köyden indim şehire full izle,jetfilim izle,jetfilm,köyden indim şehire izle,köyden indim şehire ful izle,köyden indim şehire izle hd tek part,köyden indim şehire seyret,kovden indim serefilimi izle,koyden indim şehre tek parca izle

BENZER FILMLER
İnanılmaz aile izle
4 izlenme
İnanılmaz aile Bir zamanların en büyük süper kahramanlarından biri olan Bob Parr, Mr. Incredible adıyla tanınmaktadır. İnsanları kurtaran ve kötülüklerle savaşan Bob, işlerden elini ayağını çeker.Özel bir programa bağlı olarak ailesiyle birlikte sessiz sakin bir yaşam sürmeye başlayan Bob, 15 yıl aradan sonra çok özel bir görev alır. Ancak, işler umulduğu gibi gitmeyince, Bob'un karısı ve çocukları da olaya dahil olur. Sadece Bob değil, sayısız masum insan da tehlike altındadır.
Oyuncular :
Yönetmen : Brad Bird
Büyükler 2 720p hd izle
1 izlenme
Büyükler 2 720p hd 2010′da ilki çekilmiş olan film yepyeni bir komediyle geri dönüyor. İlki de oldukça beğeni toplayan film, aynı mahallede büyüyen ve yıllar sonra bir araya gelen bir grup arkadaşın öyküsünü konu alıyor. Adam Sandler ve arkadaşlarını tekrar bir araya getiren filmde , Adam Sandler’a Kevin James ve Chris Rock eşlik ederken, yönetmen koltuğunda yine Dennis Dugan var.
Oyuncular : Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock
Yönetmen : Dennis Dugan
Büyükler 2 izle tek parça
Büyükler 2 full HD izle,Büyükler 2 türkçe dublaj izle,Büyükler 2 izle tek parça,Büyükler 2 izle donmadan,Büyükler 2 izle hd
Büyük balık izle
0 izlenme
Büyük balık William, babası amansız bir hastalık nedeniyle ölüm döşeğinde olduğu için, evine geri döner. Babasını yakından tanımak için, renkli bir kişiliği olan adamın gençliğinde yaşadıklarına dair öyküler toplamaya başlar. Babasının, gençliğinde gezgin bir satıcıyken yaşadıkları bir bulmacanın parçaları gibi yerine oturacak ve anlaşılması güç olan adamın yaşamını en masalsı yönüyle zaferleri ve zaaflarıyla ortaya çıkaracaktır.
Oyuncular : Helena Bonham Carter, Marion Cotillard, Miley Cyrus, Ewan McGregor, Alison Lohman
Yönetmen : Tim Burton
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Cumhuriyetimiz kaç yılında kurulmuştur?