facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle

Kurbağalar filmini full tek parça izle | Paylaş

Video az sonra yüklenecektir. ( Tanıtımı Geç » )

Filmin konusu
: Yaşamlarını domates, biber ve kurbağa toplayarak geçiren köylülerden Elmas Kadın (Hülya Koçyiğit), kocası öldürülünce genç yaşta dul kalır. Kocasız kalan Elmas, günden güne büyüyen çocuğuyla yaşam savaşı verir. Bankaya ve kooperatife olan borçlarını ödeyebilmek için durmadan çalışmak zorundadır. Bu arada köyün delikanlıları da Elmas'a rahat vermezler. Ama genç kadın, 7 yıl hapiste yattıktan sonra özgürlüğüne kavuşan Balkanlı Ali'ye (Talat Bulut) kanı kaynar. Ali de Elmas''a sevdalıdır. Onunla evlenmek ister. Ama bi gecelik bir beraberlikten sonra Ali'nin bu tutkusundan vazgeçtiği görülür. Çünkü bu evliliğe karşı çıkan Ali'nin dul annesidir. Elmas kaderine boyun eğerek yaşamını kurbağalar dünyasında sürdürecektir.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...Loading...

Oyuncular
: , , ,
Yönetmen
:
Yapım
:
Kategori
: Dram
Etiketler
: , , ,

Aramalar

kurbağalar filmi,kurbaalar hlya koyiit,kurbağalar filmi izle,hülya koçyiğit kurbağalar,hülya koçyiğit kurbağalar filmi full izle,hülya koçyiğit kurbağalar filmi,kurbağa filmi,kurbağalar filmi full izle,kurbağalar filmini izle,hülya koçyiğit talat bulut kurbağalar konusu

"Kurbağalar filmini full tek parça" için 1 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem yagiz atom Haziran 3rd, 2014 // 15:50

    zaman geçirmek için izlenir..


Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.


Sonraki Film >>