online full film izle

Mustafa hakkında herşey izle

13
( Yüksek Kalite )

26 izlenme
BENZER FILMLER
Mutlu Yıllarımız Anni Felici 1080p 720p Türkçe Dublaj HD izle
57 izlenme
Mutlu Yıllarımız Anni Felici 1080p 720p Türkçe Dublaj HD Mutlu Yıllarımız 2013 yapımı drama filmi. Yıl 1970. Bir çocuğun gözünden bir ailenin başından geçenlere şahitlik ediyoruz. Kocasına aşık ve sahiplenici annesiyle, kaçamaklarına ve bencil olmasına çok kızdığı babasının sürüklenişini görüyoruz. Dario'nun annesi, sanat yaşamında zor ve buhranlı zamanlar geçiren ve günden güne aile yaşamından kopan kocası Guido'yu her şeye rağmen ayakta tutmaya çalışmaktadır.Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Mutlu Yıllarımız hd izleyebilrisiniz. Sitemizdeki tüm Mutlu Yıllarımız izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
Oyuncular : Martina Gedeck , Micaela Ramazzotti , Kim Rossi Stuart , Samuel Garofalo , Niccolò Calvagna
Yönetmen : Daniele Luchetti
Mutlu Yıllarımız Anni Felici 1080p 720p Türkçe Dublaj HD hd izle,
Mutlu Yıllarımız Anni Felici 1080p 720p Türkçe Dublaj HD indir, Mutlu Yıllarımız Anni Felici 1080p 720p Türkçe Dublaj HD türkçe dublaj izle, Mutlu Yıllarımız Anni Felici 1080p 720p Türkçe Dublaj HD direk izle, Mutlu Yıllarımız Anni Felici 1080p 720p Türkçe Dublaj HD tek part izle, Mutlu Yıllarımız Anni Felici 1080p 720p Türkçe Dublaj HD türkçe dublaj izle
Yengeç Oyunu yerli filmi izle
1 izlenme
Yengeç Oyunu yerli filmi İstanbul üniversitelerinde tarih asistanlığı yapan Asya (Ayça İnci), yanına beş yaşındaki kızı İpek’i de alarak, kendine yeni bir hayat kurma umuduyla doğduğu şehre gelir. Kısa sürede üniversitede iş bulan Asya, öğrencileriyle birlikte, hepsinin hayatlarını değiştirecek sıra dışı bir projenin içinde bulur kendisini.Eski Osmanlı mahkemelerinin belgelerini inceledikleri sırada, herkesin ilgisini çeken bir cinayet vakasıyla karşılaşırlar. Osmanlı döneminde namus cinayeti kisvesi altında işlenen ve beraat kararı çıkmış bir cinayet davasıdır bu. Asya ve öğrencileri günümüzde de benzerlerine sıkça rastlanan cinayetin asıl sebebini araştırırlarken, davanın hâlâ hayatta olan taraflarından gelen zorluklarla birlikte, kendi hayatlarında yaşadıkları kişisel sorunları da çözmek için mücadele ederler.
Oyuncular : Ayşe Kökçü, Özcan Varaylı, Devrim Özder Akın
Yönetmen : Ali Özgentürk
Yengeç Oyunu yerli filmini full izle
Yengeç Oyunu tek parça izle hd,Yengeç Oyunu full izle,Yengeç Oyunu bedava izle,Yengeç Oyunu direk izle
Ölü ve Mutlu türkçe dublaj izle
33 izlenme
Ölü ve Mutlu türkçe dublaj ölü ve mutlu türkçe dublaj indir.Buenos Aires’te yaşayan İspanyol Santos,bir gün hayatının tehlikede olduğunu anlayınca ülkenin kuzeyine doğru kaçıp izini kaybettirmeye çalışır.Yollar, köpekler ve silahlarla dolu bu filmde başkahraman olan kiralık katil, adam öldürmüyor.Arjantin´de yaşayan yaşlı İspanyol tetikçi Santos öleceğini hissedince, sağlam bir dolu morfinle birlikte hastane odasından kaçarak belirli bir hedefi olmaksızın kuzeye doğru yolculuğa çıkar. Yolda rastladığı bir kız, kara mizahla dolu beş bin kilometrelik yol boyunca en sadık yoldaşı olacaktır.ölü ve mutlu tek link indir.
Oyuncular : José Sacristán, Roxana Blanco, Valeria Alonso
Yönetmen : Javier Rebollo
Ölü ve Mutlu filmini full izle
Ölü ve Mutlu tek parça izle,Ölü ve Mutlu donmadan izle,Ölü ve Mutlu Hd izle,Ölü ve Mutlu izle donmadan,Ölü ve Mutlu izle full
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Cumhuriyetimiz kaç yılında kurulmuştur?   

“Mustafa hakkında herşey” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. aybike merzuka - 9 ay önce demiş ki:

  saçma sapan çatışma sahnesi yok, gayet güzel film olmuş ama biraz daha devam etmeliymiş gibi..

 2. nihal ezgi - 9 ay önce demiş ki:

  Son zamanlarda izlediğim en kaliteli filmdi. Herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler

 3. tumer fahir - 9 ay önce demiş ki:

  bence bu film harika nediyebilirim ki

 4. xxd - 3 ay önce demiş ki:

  durağan olsa da güzel.saçma sapan filmlerden güzel.