online full film izle

Okyanusun Rengi filmini full izle

0
( Yüksek Kalite ) İzle Alternatif Alternatif indirYorum yap

9 izlenme

FILM BILGILERI

Okyanusun Rengi filmini full izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading ... Loading ...Tür: Dram, Genel

Yapım:

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

Konu: Okyanusun Rengi filmini full izle
Okyanusun Rengi filmini full seyret

Daha çok senaryolarıyla tanınan Maggie Peren’in ikinci uzun metrajlı filmi, kaderleri Kanarya Adaları’nda kesişen iki göçmen, bir turist ve bir polisin hikâyesini anlatıyor. Geçen Toronto Film Festivali’nde gösterilen Okyanusun Rengi, eleştirmenler tarafından ele aldığı konuya olgun şekilde yaklaşan bir film olarak nitelendirildi ve özellikle görüntü yönetimiyle övgü topladı.

Okyanusun Rengi filmini full izle
Okyanusun Rengi filmini full seyret

Etiketler: , , ,

BENZER FILMLER
Ömer beni öldürdü izle
6 izlenme
Ömer beni öldürdü Olaylar, bir kadının kendi evinde bıçaklanarak öldürülmesiyle başlar. Evde kadının kanıyla yazılmış, bahçıvanını işaret eden “Ömer beni öldürmek…” şeklinde bir not da bulunur. Ömer, işleri kolaylaştıran bir şüpheli; eğitimsiz, cahil ve mahkemede kendini savunamayan bir Faslı göçmendir..
Oyuncular : Salomé Stévenin, Sami Bouajila, Catherine Salviat
Yönetmen : Roschdy Zem
Yeni Yıl Şarkısı izle
18 izlenme
Yeni Yıl Şarkısı Charles Dickens'ın her zaman güncelliğini koruyan ünlü Noel hikayesinin yeni versiyonu. Scrooge inatçı, cimri ve huysuz bir adamdır. Çok zengin olmasına rağmen paylaşmayı bilmez. Onu mutlu etmek neredeyse imkansızdır. Noel akşamı üç hayalet onu ziyaret eder ve Scrooge'a eskiden nasıl bir insan olduğunu, bugününü ve değişmediği takdirde gelecekte onu nelerin beklediğini göstermeye başlarlar. Scrooge değişmesi gerektiğini anlar.
Oyuncular : Jim Carrey, Gary Oldman, Colin Firth, Robin Wright Penn, Fionnula Flanagan
Yönetmen : Robert Zemeckis
Yeni Yıl Şarkısı filmi online türkçe dublaj full hd tek parça izle
Yeni Yıl Şarkısı izle,Yeni Yıl Şarkısı full izle,Yeni Yıl Şarkısı hd izle,Yeni Yıl Şarkısı tek parça izle,Yeni Yıl Şarkısı tek part indir,Yeni Yıl Şarkısı türkçe dublaj izle,Yeni Yıl Şarkısı online izle,online film izle
Doğruluk mu Cesaret mi? türkçe dublaj hd full izle izle
0 izlenme
Doğruluk mu Cesaret mi? türkçe dublaj hd full izle Truth or Dare bir partide Doğruluk mu Cesaret mi oynayan bir grup gencin başına gelenleri anlatıyor. Gençlerden biri (Felix) seçilince oyun çığırından çıkar. Birkaç ay sonra aynı gençler Felix’in düzenlediği bir partiye davet edilirler. Ancak partinin düzenlendiği eve vardıklarında, yolun ilerisindeki bir kulübeye gitmeleri gerektiğini öğrenirler. Kulübede Felix’i değil Felix’in ağabeyiyle karşılaşırlar. Felix nerededir? Ağabeyinin aklında neler vardır?
Oyuncular : Tom Kane, Liam Boyle, Jack Gordon
Yönetmen : Robert Heath
Doğruluk Mu Cesaret Mi? - Truth Or Dare türkçe dublaj hd full izle
doğruluk mu cesaret mi filmi izle, doğruluk mu cesaret mi full hd izle, doğruluk mu cesaret mi direk izle, doğruluk mu cesaret mi türkçe dublaj full izle, doğruluk mu cesaret mi izle 720p türkçe dublaj hd izle
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Cumhuriyetimiz kaç yılında kurulmuştur?