online full film izle

Rec: Ölüm Çığlığı izle

2
( Yüksek Kalite ) Tek Part indirYorum yap3 izlenme

FILM BILGILERI

Rec: Ölüm Çığlığı izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading ... Loading ...Tür: Gerilim

Yapım:

Yönetmen:

Oyuncular:

Konu: Rec: Ölüm Çığlığı izle
Rec: Ölüm Çığlığı seyret
Genç bir TV muhabiri olan Angela ile haber kameramanı Pablo, itfaiyecileri konu edinen bir program hazırlamaktadırlar. Oldukça sıkıcı geçen program bir telefonun gelmesiyle hareketlilik kazanır. Yaşlı bir kadının geçirdiği ev kazası ile ilgili gelen bu ihbar üzerine Angela ve Pablo itfaiyecilerin peşine takılır. Kadının evine varan ekip, evin içinden korkunç çığlıklar duyarlar. Bundan sonrası hafızalardan çıkmayacak bir kabustur.

Rec: Ölüm Çığlığı izle
Rec: Ölüm Çığlığı seyret

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

Aramalar

ölüm çığlığı izle tek part,rec ölüm çığlığı donmadan izle

BENZER FILMLER
Fare Kral full izle
3 izlenme
Fare Kral full

Oyun dünyası ve altkültürü üzerine etkileyici bir film.. Festivallerden övgüyle dönen Finlandiya yapımı film, oyun alt kültürü, korku ve paronaya gibi kavramlar üzerine beyin cimnastiği yapıyor.

Oyuncular : Max Ovaska, Julius Lavonen, Outi Mäenpää
Yönetmen : Petri Kotwica
Fare Kral filmi full izle
Fare Kral filmi tek parça izle,Fare Kral filmi donmadan izle,Fare Kral filmi Hd izle,Fare Kral filmini full izle
Beşinci Hasta filmini full izle
0 izlenme
Beşinci Hasta filmini full Amerikalı John Reilly uzak bir Afrika hastanesinde uyandığında her yerde kargaşa ve kaos hakim olmuştur. Hafızasını kaybetmiş olan Reilly siyaset ve casuslukla ilgili entrikalardan oluşmuş ağın içinde eskiden nasıl bir adam olduğunu ve hangi tarafı desteklediğini keşfetmek için mücadele eder. Kesin olarak bildiği tek şey ise hiç kimseye güvenmemesi gerektiğidir.
Oyuncular : Nick Chinlund, Isaach De Bankolé, Brendan Fehr
Yönetmen : Amir Mann
Beşinci Hasta filmi Hd izle
Beşinci Hasta tek parça izle,Beşinci Hasta donmadan izle,Beşinci Hasta türkçe dublaj izle,Beşinci Hasta izle tek parça,Beşinci Hasta izle full
Sihirli Mantar tek parça izle
4 izlenme
Sihirli Mantar tek parça Bir grup Amerikalı genç macera yaşamak için İrlanda’ya giderler. Sihirli mantarları yedikten sonra işler ters gider ve gençler korkutucu imgelemler görmeye başlar. Fakat bu imgelerin gerçek mi hayal gücü mü olduğundan emin değillerdir.Bir Not Sihirli Mantar: Halüsinojen özellikteki bu mantar çeşitleri, içeriğindeki zehirli madde sebebiyle tüketildiğinde uyulturucu etkisi yapar. Bu gibi mantarların bilinçsizce tüketimi ölümle sonuçlanabilecek zehirlenmelere yol açabilir. Hollanda ve İngiltere gibi Avrupa ülkelerinde serbest olan sihirli mantar kullanımı ülkemizde yasal değildir.
Oyuncular : Lindsey Haun, Jack Huston, Max Kasch
Yönetmen : Paddy Breathnach
Sihirli Mantar filmi full izle
Sihirli Mantar donmadan izle,Sihirli Mantar Hd izle,Sihirli Mantar izle tek parça,Sihirli Mantar izle donmadan,Sihirli Mantar izle full
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Cumhuriyetimiz kaç yılında kurulmuştur?