online full film izle

Tek Kişilik Dev Kadro 2 izle

8
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2Yorum yap


20 izlenme

FILM BILGILERI

Tek Kişilik Dev Kadro 2 izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading ... Loading ...Tür: Dram

Yapım:

Yönetmen:

Oyuncular:

Konu: Tek Kişilik Dev Kadro 2 izle
Tek Kişilik Dev Kadro 2 seyret
Ata Demirer’in tek başına oynamış olduğu tek kişilik bir gösteri. İzleyenlerine ve hayranlarına keyifli anlar yaşatmayı başarıyor.

Tek Kişilik Dev Kadro 2 izle
Tek Kişilik Dev Kadro 2 seyret

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Aramalar

tek kiilik dev kadro 2 full,Tek kiilik dev kadro 2,tek kiilik dev kadro 2 full izle,tek kişilik dev kadro 2 full izle,tek kişilik dev kadro 2,tek kiilik dev kadro 2 hd,ata demirer tek kişilik dev kadro 2 full izle tek parça,tek kiilik dev kadro 2 izle,ata demirer tek kişilik dev kadro 2 izle,ata demirer tek kişilik dev kadro 2 ful izle

BENZER FILMLER
Harvey tek parça izle
1 izlenme
Harvey tek parça Elwood P. Dowd, annesi öldükten sonra onun evine taşınan ablası Veta ve yeğeni Myrtle ile yaşamaktadır. Veta kızı için uygun bir damat adayı aramakta; ancak pek de çekici olmayan Myrtle, insanların dayısının tuhaflıklarından rahatsız olması nedeniyle bir türlü kimse ile tanışamamaktadır. Çünkü Elwood, kendisinden başka kimsenin göremediği bir pooka olan, 2 ayak uzunluğunda beyaz bir tavşan olduğunu iddia ettiği Harvey adında hayali bir arkadaşı ile yaşamaktadır. Kardeşi Vita ne zaman eve birini davet etse, Elwood konukları Harvey ile tanıştırmaya çalışmakta ve bu ilginç durumu yadırgayan konukları kaçırmaktadır. Elwood’un yüm yaşamı dostu Harvey’ le birlikte her gün aynı bara gitmek, ona ve Harvey’e alışık bar sakinleri ile sohbet edip margarita içmektir. Fakat Elwood insanların ona deli gözüyle baktığının farkında değildir. Tüm iyi niyeti ile insanlara yardımcı olmaya, onlarla sohbet edip onları dinlemeye çalışmaktadır.Elwood’un bu durumuna üzülen kızkardeşi Veta, kendi pek istemese de koca bulamayan kızının ısrarları sonucu Elwood’u bir akıl hastanesine yollamaya karar verir. Elwood’u hastaneye götürdüklerinde doktorlar Elwood yerine yanlışlıkla Veta’ yı hastaneye kapatırlar. Oradan güçlükle kurtulan Vita ve peşindeki doktorlar heyecanlı bir şekilde Elwood’un peşine düşerler. Bu arada Edwood’u üzecek bir durum yaratan herkes, kimsenin inanmadığı ve göremediği Harvey tarafından cezalandırılmaktan kurtulamayacaktır.
Oyuncular : James Stewart, Josephine Hull, Peggy Dow
Yönetmen : Henry Koster
Harvey filmi full izle
Harvey tek parça izle,Harvey Hd izle,Harvey türkçe dublaj izle,Harvey izle donmadan,Harvey izle full
Şaşkın Damat filmi full izle
4 izlenme
Şaşkın Damat filmi full Apti adlı saf bir bahçivan zengin bir adamın evinde çalışmaktadır. Ev sahibinin yeğeni Serpil ise amcasının parası için onu ziyaret etmekte ve kendini namuslu bir ev kızı olarak göstermektedir. Aslında annesi ve onun ailesiyle birlikte uçarı bir hayat sürmektedirler. Tek istedikleri amcalarının parasını yemektir. Fakat birgün gerçekleri farkeden amca bey Serpil’in bahçivan Apti’yle evlenmesini aksi takdirde onu ve aileyi bütün mirasından yoksun bırakacağını söyler. Bu durumda başka çaresi kalmayan Serpil ona uzaktan uzağa hayranlık duyan Apti’yle evlenmek zorunda kalır... Tatil için gittikleri Uludağ’da zengin bir işadamı olarak kendini tanıtan bir gence aşık olan Serpil, Apti’yi uzaklaştırmak için herşeyi yapmaktadır.
Oyuncular : Kemal Sunal , Adile Naşit , Ali Şen , Bülent Kayabaş , Meral Zeren
Yönetmen : Zeki Ökten
Şaşkın Damat filmi full izle
Şaşkın Damat filmi full izle,Şaşkın Damat direk izle,Şaşkın Damat tek parça izle,Şaşkın Damat tek link indir,Şaşkın Damat Kemal Sunal izle,Kemal Sunal filmleri izle
Karnaval full izle
1 izlenme
Karnaval full 36 yaşındaki Alis, babası onu evden kovunca arabasında yaşamaya başlar. Sokakta tıraş olur, annesinin arabasına getirdiği yemekleri yer, onun gazetede işaretlediği iş ilanlarına başvurur. Sonuç alamadığı iş görüşmelerinden sonra bir gün kendini evden eve “Karnaval” halı yıkama makinesi pazarlarken bulur. Karnaval ile Alis arasında sıra dışı bir dostluk başlar, hatta Karnaval arabanın ön koltuğunu bile kapar. Artık o da arabada yaşamaya başlamıştır. Alis bu yeni serüveninde bir gün, düğün pastaları yapan Demet´le karşılaşır. Annesi öldüğünden beri babasıyla yaşayan Demet´in en büyük hayali, motosikletine atlayıp İstanbul´a gitmek ve orada bir pastane açmaktır. Alis´in içe kapanıklığına inat, Demet ne kadar hırçın olsa da Karnaval onları hayallerinde buluşturur. Yönetmen Kılcıoğlu İzmir’de geçen bu ilk filminde kendi sözleriyle “ailesinin gölgesinde kaybolmuş, her gün yanımızdan geçerken fark etmediğimiz ‘görünmez´ insanların hayatta var olma sancılarına, ironik bir dille” odaklanıyor.
Oyuncular : Serdar Orçin, Tülin Özen, Sarp Aydinoglu
Yönetmen : Can Kilcioglu
Karnaval filmi tek parça izle
Karnaval donmadan izle,Karnaval Hd izle,Karnaval full HD izle,Karnaval izle donmadan,Karnaval izle hd
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Cumhuriyetimiz kaç yılında kurulmuştur?